Bedava internet kampanyaları

çarkı çevirBedava internet kampanyaları

Öncelikle internet kullanımı son zamanlarda herkes için büyük bir önem arz ediyor.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin bedava internet kazanmak için başvurabileceği birçok yol mevcuttur.

Çünkü internet kullanımının çok fazla yaygınlaşmasıyla birlikte telekomünikasyon iletişim şirketlerinin müşterilerine birçok internet kampanyaları düzenlemesine olanak tanıyor.

Bu nedenle bedava internet kampanyaları kapsamında vodafone, turkcell ve avea kullanıcılarına son derece yüksek standartlarda internet kullanabilme imkânı verildi.

İnternet kullanımı konusunda kullanıcılarını destekleyen iletişim sektörleri standartların üzerinde halka hizmet vererek onların her zaman interneti kullanabilmesine olanak tanımaya başladı denilebilir.

Mobil internet kullanımınız her geçen gün artıyor, faturalar ya da abonelik ücretleri pahalı geliyorsa bedava internet veren uygulamalar imdadınıza yetişebilir.

Bununla beraber herkes bu kampanyalardan yararlanabilip kullanma imkânı buluyor.

Turkcell bedava internet kampanyaları

Turkcell daha önceki süreçlerde olduğu gibi günümüzde de kullanıcılarına çeşitli internet kampanyaları sunmaya devam ediyor.

Söz konusu bedava internet uygulamaları her geçen dönemde yeni kampanyalar sunarak güncel hediyeler sunmaya devam ediyor.

Hatta uzun süre internete para vermeden rahatlıkla sosyal medya gibi mecralarda gezinme imkanı bulabilirsiniz.

En güncel bilgilere ise sırasıyla şu şekildedir

internet

Turkcell Yeni Hat Taşıma Hediyesi

Turkcell operatörünün hat kullanımını daha yaygın hale getirme amacı ile getirdiği kampanyalardan biri de yeni hat alan ya da hattını taşıyan abonelerine 5 GB gibi bir internet tarifesi uyguluyor.

Oysa bu kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin Turkcell bayilerine gitmesi ve sim kartını yenilemesi dışında bir şey yapmasına gerek duyulmuyor.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile birçok farklı internet sitesi ve sosyal medya mecraları üzerinden (instagram, facebook vb.) yayınlanan reklamlara tıklamak sizlere internet kazandırıyor.

Bundan böyle internet kampanyaları ile 1 ya da 2 GB internet hediyesi kazanma şansınız oluyor.

Dijital Operatör, Salla Kazan

Turkcell operatörü kullanıcılarına özel Android ve iOS telefonlarına indirip kullanabilecekleri Dijital Operatör uygulamasında Salla Kazan bölümüne girerek internet kazanabilirler.

Üstelik Salla Kazan kampanyası, Turkcell aboneleri için haftada bir kez kullanım hakkı vermektedir.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 2 GB internet kazanım kampanyasından faydalanmak için yapılması gereken şey, dijital operatör uygulaması hesabına girmek gerekiyor.

Banka kartınız ile yada kredi kartınız ile bir paket satın aldığınızda faturasız hat sahipleri 2 GB internet kazanma şansı elde ediyor.

Turkcell Yaani Kampanyası

Farklı bir kampanya ile gündeme gelen Turkcell, Yaani arama motorunu kullanan Turkcell abonelerine, 10 gün içinde 20 Yaani araması yaparak bedava 1 GB internet kazanma fırsatı veriyor.

Aynı zamanda kazanılan internet paketleri ise uzun süre boyunca kullanılabiliyor.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell operatörünün bayanlara yönelik olarak hazırladığı bu kampanya ile bedava internet kazandırıyor.

Bayanların aradığı birçok konunun bulunduğu Bizce uygulaması ile kupon biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Biriktirdiğiniz kuponlardan farklı miktarlarda bedava internet kazanabilirsiniz.

internet tarifeleri ve hediye

Turkcell GNÇ (26 yaş altı)

Turkcell operatörünün genç abonelerine Android ve iOS için sunduğu GNÇ uygulaması da bedava internet alabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir.

26 yaş altındaki Turkcell aboneleri GNÇ uygulamasını indirip kurduktan sonra ÇATLAT bölümüne giriş yaparak haftada 2 gün bedava internet kazanma şansı elde ediyor.

Turkcell Toplantıdayım (Ücretli hizmet ile)

Turkcell operatörünün tüm abonelerin hizmetine sunduğu Toplantıdayım servisi siz toplantıdayken arayanlara sizin yerinize toplantıda olduğunuzu iletir.

Bu hizmet bedeli 2021 yılında 7,90 TL karşılığında karşınıza çıkmaktadır.

Bu hizmet dijital takviminize uyarlı oluyor ve siz toplantıdayken, arayanlara toplantıda olduğunuz bilgisini otomatik olarak verebiliyor.

Bu hizmeti satın alan her aboneye haftalık 1 GB internet hediye ediliyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Artık Vodafone operatörü de çok fazla bedava internet hediyesi dağıtan firmalardan biridir.

Üstelik birden fazla kampanyası ile son derece geniş kitlelere hitap eden Vodafone operatörü, birçok farklı kampanya barındırmakta.

Bu kampanyalardan yararlanarak rahatlıkla bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Arkadaşını getirene 15 GB internet

Siz de Vodafone abonesiyseniz ve başka operatör kullanan eşiniz dostunuz varsa, kendisini Vodafone’a geçmeye ikna ederek sizde 15 GB internet kazanabilirsiniz.

Kazandığınız hediye interneti yaklaşık olarak 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bundan faydalanmak isteyeneler Yanımda uygulaması içinden Hikayeler bölümünü ziyaret edip davet etmek istediğiniz arkadaşlarınıza davetiye göndermeniz gerekmektedir.

Bundan böyle arkadaşınızın da o davetiye üzerinden Vodafone’a geçiş yapması şartı taşımaktadır.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Sizler de bedava internet kampanyalarından faydalanmak isterseniz ve internet kazanmak istiyorsanız Vodafone kampanyalarının bir diğer avantajı ise 8 GB bedava internet kampanyasıdır.

Bu kampanya ile deneme paketini istediğinizi belirtmek için tek yapmanız gereken 3636’ya kısa mesaj atmak ve bir aylık 8 GB internet hattınıza tanımlamaktır.

Vodafone TL Yükleme

Vodafone operatörü kullanıcıları, faturasız hatlara 50 TL ya da üzerinde bakiye yüklemesi yapmaları durumunda 2 GB internet hediye kazanmaktadır.

Hediye internet kullanımı için geçerlilik süresi ise 1 aydır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yeni Türk Telekom abonelerine katılacaksanız en yakın Türk Telekom merkezine gidip, kendisine özgü faydalanabileceği internet kampanyalarından faydalanmasına yardımcı olmasını talep edebilir.

Selfy Gece Kampanyası

Türk Telekom aboneleri, Selfy servisinin gece uygulamasıyla gecenin belirli saatleri arasında internet hizmetini sınırsız kullanabiliyorlar.

Bu internet fırsatından faydalanmak için faturasız hat sahibi olmak şartı ve tek seferde 30 TL veya üzeri bakiye yüklemesi yapması gerekiyor.

Fakat bu şartları karşılıyorsanız, sms bölümünden “gece” yazarak 4545’e mesaj gönderebilirsiniz.

İnternet kullanımlarınızı akşam 21.00 ile sabah 9.00 arası kullanıyor olabileceksiniz.

Türk Telekom Site ya da Uygulaması ile TL Yükleme

Faturasız bir sim karta sahipseniz TL yüklemenizi Türk Telekom internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

30 TL alt yüklemelerde günlük 1 GB, 30 TL üzeri yüklemelerde ise haftalık 1 GB hediye internet yüklenmektedir.

Katılım için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.